O nas

BiNatural powstało z miłości do piękna! To młoda, prężnie rozwijająca się firma ugruntowana na bazie ponad 10 letnich doświadczeń pasjonatów kosmetologii i medycyny estetycznej.

BiNatural oferuje pełne wyposażenie gabinetów kosmetycznych i klinik medycyny estetycznej a także stref SPA w hotelach, pensjonatach czy ośrodkach Day SPA.

W ofercie BiNatural znajdziecie Państwo fotele kosmetyczne, fotele medyczne, fotele podologiczne, leżanki do masażu, leżanki do rytuałów SPA oraz inne meble niezbędne do prawidłowego funkcjonowania gabinetu czy kliniki.

Dziś żaden biznes z obszaru kosmetyki nie funkcjonuje bez sprzętu Hi-Tech. W naszej ofercie proponujemy Państwu sprawdzone technologie laserowe takie jak: diodowy laser epilacyjny, laser do usuwania naczyń, laser frakcyjny, laser CO2. Poza urządzeniami laserowymi znajdziecie Państwo w naszej ofercie urządzenia kosmetyczne i urządzenia do medycyny estetycznej takie jak fala radiowa, ultradźwięki, mikrodermabrazja, kriolipoliza, karboksyterapia, fala akustyczna czy analizatory trychologiczne.

Wierzymy, że podstawą dobrze funkcjonującego gabinetu czy kliniki jest sprawny sprzęt i umiejący bez zarzutu nim operować personel. Dlatego też BiNatural oferuje Państwu wsparcie serwisowe na terenie całej Polski oraz pełen pakiet szkoleń do zakupionego sprzętu. Począwszy od szkoleń z technologii (teoria oraz praktyka) a na szkoleniach sprzedażowych i marketingowych kończąc.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół BiNatural